Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı CR-55

CANON CR-55

Elektronik Çek İşleme sistemi, gişede kullanım için bir çek tarayıcı ihtiyacı doğurmuştur. Cevap, kusursuz hassaslığa sahip, kompakt, ekonomik ve üretken bir...

CR-55, gişe işlemleri için mükemmel, kompakt, ekonomik ve üretken bir çek tarayıcıdır.
Özellikler
Kompakt gişe üstü tarama
Kullanımı ve bakımı kolay
Yüksek 55 çek/dakika hızı
Renkli, siyah beyaz ve gri tonlamalı okuma
Gelişmiş çift besleme algılama
MICR yazı tipi okuma ve çek damgalama
Silver Bullet™ Range Driver içerir

Ayrıntılı Bilgi
Verilerin ve çek görüntülerinin elektronik alış verişini sağlayan Elektronik Çek İşleme sistemi, gişede kullanım için bir çek tarayıcı ihtiyacı doğurmuştur. Cevap, kusursuz hassaslığa sahip, kompakt, ekonomik ve üretken bir aygıt olan CR-55'tir.

Kompakt tasarım, üretken tarama
2kg ağırlığındaki CR-55 bir dizüstü bilgisayar kadar hafiftir ve boyutları (223mmx140mmx188mm) en küçük masalarda veya gişelerde rahatça durmasını sağlar. CR-55 yanınızdayken, sınıf lideri 55 çek/dakika hızında, 24 bit renkli, siyah beyaz ve gri tonlamalı görüntü okumayı kullanarak yüksek kalitede taramak son derece kolaydır.

Gelişmiş çift besleme algılama
Canon kağıt tabanlı belge besleme alanındaki birikimi, olağanüstü güvenilirlik sağlamak için CR-55'te kullanılmıştır. Tek seferde elli çek yüklenebilir ve kızılötesi sensör çift beslemeyi algılamak için iki farklı karmaşık hesaplama yöntemi kullanarak sorunsuz kullanım temin eder. Bu sayede CR-55, çift beslemeleri belirlemek için yalnızca çek uzunluğunu kullanan benzer aygıtların aksine birden fazla çek türünü ve boyutunu da desteklemektedir. Olasılığı çok düşük bir çek besleme hatası durumundaysa, aygıtın yan tarafındaki erişimi kolay bakım kapağı yoluyla sorun çabucak ve basit bir şekilde giderilebilir.

MICR yazı tipi okuma ve damgalama
CR-55, Magnetic Ink Character Recognition (Manyetik Mürekkep Karakter Tanıma) yazı tiplerini %99,9 okuma başarısıyla okuyabilir. Yenilikçi tasarımı bilgisayar ekranlarındaki statik elektrik ve radyasyonunun neden olduğu enterferansı da ortadan kaldırır. Taramadan önce çeklerin üzerine onay bilgilerini basabilen bir damgalayıcı birim CR-55'e yerleşiktir.

Güçlü yazılım
Canon'un tarama yazılımı taramanın, dosya kaydetme ile görüntülemenin ve diğer işlevlerin kullanımını kolaylaştırır. Sistem bütünleştiricilerin CR-55'i iş akışlarına dahil etmelerini sağlayan, yaygın olarak tanınan Silver Bullet™ Ranger Driver da dahil edilmiştir.

 

0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivist.com
Veri Gizliliği
Halil Rıfatpaşa mahallesi Arel sok no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ - İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR