Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı CR-190i

CANON CR-190i

Hassas tarama, hız ve kalite sizin için önemliyse Canon CR-190i ideal bir çözümdür. OCR destekli MICR gibi gelişmiş özellikleri ile çekler, ...


Özellikler
Yüksek hızlı tarama: 190 çek/dakika
MICR ve OCR ile hassas eş zamanlı okuma
4 hat dahili damgalayıcı ile yüksek kaliteli damgalama
Kolay bakım ve entegrasyon
ENERGY STAR ve RoHS uyumlu

Ayrıntılı Bilgi

Yüksek hızda tarama
imageFORMULA CR-190i, banka ve bankalar gibi çek alışverişi yapan kurumlar için hızlı, etkin ve güvenilir tarama sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Dakikada 190 çek tarayabilen hızıyla CR-190i, toplu tarama işlemleri için son derece idealdir ve ultrasonik çift belge besleme algılama özelliğiyle yanlış okuma ve eksik tarama ihtimalini kaldırır. Bu özellikler ile arka ofis iş akışlarınızın verimliliği ve etkinliği artacaktır.

Hassas okuma
OCR destekli MICR, yüksek görüntü okuma standardı sağlar. %99,9* seviyesindeki MICR doğru okuma oranı ile, orijinalleri kaldırılmadan çeklerdeki verilerin doğru okunması sağlanarak yüksek maliyetli hatalar engellenir.

Yüksek kaliteli taramalar
Hasas Metin Filtreleme ile, arkaplanı dolu belgelerde dahil veriler doğru şekilde okunur ve en yüksek kalite sağlanır.

Çok yönlü performans
CR-190i’nin yüksek hacimli belge besleyicisi tek seferde 250 belge alabilir, dahili jogger ise kesintisiz olarak tarama sırasında belgeleri ayrıştırır, sıkışmasını engeller. Zarf, perakende fişi ve pazarlama kuponları gibi çek dışında çok sayıda belge tarayabilmesi, CR-190i'yi yoğun çalışan bankalar ve perakendeciler için ideal hale getirmektedir.

Değişken damgalama
Bitmap görüntüleri ve metinler için 4 satır dahili damgalayıcı, farklı damgalama seçenekleri sağlar. SDK etkinleştirme ile CR-190i, MICR sonuçlarını kullanarak tek seferde dinamik baskı yapabilir ve verimliliği artırır

Kolay bakım
Yan kapak; kartuş değiştirme, kağıt sıkışması ve temizlik gibi bakım işlerini oldukça kolay hale getirir. Eşzamanlı sürücü ve bellenim güncellemeleri, rutin bakım işlemleri için gereken süreyi azaltırken oldukça faydalı bir oturum açma aracı ile sorunlar kolay ve doğru bir şekilde giderilebilir; böylece çalışılamayan süreler minimum seviyede kalır.

Kolay entegrasyon
Birlikte verilen Canon Scanning Utility uygulaması tarama, dosya kaydetme ve resim görüntüleme olanakları sunar. CR-190i maksimum esneklik için üç tip SDK desteklerken Silver Bullet Technology tarafından sağlanan Ranger Transport API yazılımı, CR-190i'nin yeni veya mevcut sistemlere kolayca entegre edilebilmesini mümkün kılar.

Çevre dostu
CR-190i, RoHS Yönergesi gereksinimlerini karşılarken ENERGY STAR uyumluluğu sayesinde CSR ve enerji tasarrufu hedeflerinize ulaşabilirsiniz. *Canon Testlerine Göre

 

0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivist.com
Veri Gizliliği
Halil Rıfatpaşa mahallesi Arel sok no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ - İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR