Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı DR-2510

CANON DR-2510

Sorunsuz performans için ultrasonik çift besleme algılaması sistemine sahip olan Canon DR-2510, çok yönlü ve alan kazandırıcı tasarımıyla, h...

Özellikler
Kompakt, yerden kazandıran tasarım
Yüksek hızda renkli tarama (25 sayfa / dakika)
Yüksek görüntü kalitesi
Etkileyici belge kullanımı
Ultrasonik çift besleme dedektörü
CaptureOnTouch yazılımı ile hızlı ve kolay tarama

Ayrıntılı Bilgi
Çalışma grubu ortamları ve dağıtılmış tarama uygulamaları için ideal olan DR-2510C, yüksek düzeyde performans sağlayan ve az yer kaplayan bir iş grubu tarayıcısıdır. Bu üretken tarayıcının kullanımı kolaydır ve tüm tarama işlerinizin zahmetsizce ve gecikme olmadan tamamlanmasını sağlar. Sadece 298 (G) x 160 (D) x 160 (Y) boyutlarında bir alan kaplayan DR-2510C, sınıfındaki en küçük ve hafif tarayıcılardan biridir. Bir masanın köşesine veya küçük bir dolaba yerleştirmek için idealdir.

Yüksek hızda sonuçlar
Canon'un yenilikçi CIS Sensörü'nden yararlanan DR-2510C belge tarayıcısı, ister siyah beyaz, ister gri tonlamalı veya renkli belgeleri tarayın, aynı derecede yüksek üretkenlikte tarama hızı sunar. Böylece, çift taraflı belgelerde, verimli bir 25 sayfa/dakika veya 50 görüntü/dakika hız bekleyebilirsiniz.

Yüksek görüntü kalitesi
DR-2510C, 600 dpi optik çözünürlüğüyle, düşük kaliteli NCR kağıttan, koyu renkte ayrıntılı arka planlara sahip soluk renkte metin belgelerine kadar, taramanız gereken belgede, olağanüstü sonuçlar sağlar. Hepsi yüksek kaliteli görüntüler ve en yüksek düzeyde okunaklılık sağlayan, Gelişmiş Metin Geliştirme, Harelenme Azaltma ve Arka Tarafın Görünmesini Engelleme gibi sıradışı çeşitlilikte görüntü işleme özellikleri.

Üretkenlik ve Güvenilirlik
Metin Yönü Tanıma, Otomatik Renk Algılama, Boş Sayfa Atlama ve Canon'un Hızlı Düzelme Sistemi gibi yararlı özelliklerle üretkenliği ve güvenilirliği daha da artırın.

Etkileyici belge kullanımı
İnce ortamlardan kalın ortamlara ve kartvizitler, kimlik kartları (örneğin, ehliyetler), fotoğraflar ile A3 belgeler (katlanmış kağıt modunda) gibi kabarık ortamlarda en iyi besleme güvenilirliği sağlayan eğimli bir kağıt yolu kullanılır. DR-2510C tarayıcıdaki ultrasonik çift besleme algılaması sistemi, besleme sorunlarının zamanında saptanmasını ve otomatik olarak düzeltilmesini sağlar. Dahası, Otomatik Sayfa Boyutu Algılama ve Eğrilik Düzeltme ile mükemmel kırpılmış ve düzleştirilmiş görüntüler elde edersiniz.

Kolay kullanım
Üç programlanabilir İş Düğmesi kullanımı kolaylaştırır, bu, e-postaya tarama ve dosyaya tarama gibi görevlerin ek yazılımsız, "tek düğmeyle" kolayca yürütülebileceği anlamına gelir. Tarayıcının PC'yle birlikte otomatik olarak açılıp kapatılabilmesi, daha da fazla rahatlık sağlar.

Kolay Tarama
Özellikle belge tarama ve elektronik veri depolama konusunda tecrübeli olmayan kullanıcılar için CaptureOnTouch yazılımının en önemli faydası kullanım kolaylığıdır. Yazılım, kullanıcılara iki farklı tarama yöntemi sunar; ‘Scan First’ yönteminde kullanıcı önce dokümanı tarar ve sonra kaydedeceği format ve hedefi belirler, ‘Select Scan Job’ yönteminde ise özel iş akışı dosyaları veya bireysel e-postalara önceden yapılandırılmış Fonksiyon Tuşlarını kullanarak tarama yapar.

Güçlü yazılım uygulamaları
Daha fazla esneklik için Canon’un çok yönlü Capture Perfect tarama yazılımının yanı sıra eCopy PDF Pro Office ve Omnipage, Paperport ve Bizcard Reader gibi araçlar dahildir.

 

0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivist.com
Veri Gizliliği
Halil Rıfatpaşa mahallesi Arel sok no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ - İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR