Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı DR-M160

CANON DR-M160

Canon DR-M160 Kendi sınıfında verimliliği en çok arttıran masaüstü Doküman tarayıcısıdır. Sağlam tasarımı, yüksek hızı ve güvenilir ortam ku...


Özellikler
Sınıfında lider; çiftyüz 120 görüntü, tekyüz 60 sayfa tarama hızı
Günde 7.000 sayfaya kadar tarayan sağlam tasarım
Kompakt olarak üretilmiş ve son derece verimli
Üstün kağıt tarama çeşitliliği ve güvenilirliği
Veri Kaydedici ile BT maliyetlerinden tasarruf edin
Üretken, ultra kompakt masaüstü tarayıcısı, yoğun taramalar için güvenilir ve idealdir.

Hassas dokümanlar için ideal ve hızlı tarama
OCR işlemleri için ideal olan 300 dpi'de dakikada 60 sayfa/120 görüntü gibi etkileyici bir dupleks tarama hızıyla DR-M160, zorlu ortamlarda yüksek kaliteli tarama yapmak için üretilmiştir.

Hızlı sonuçlar için sağlam tasarım
Sağlam tasarıma, çalışma gruplarının verimini artırmaya yardımcı olmak için karışık çoklu belgeleri tarayan, 60 yapraklık etkileyici bir besleyicisi mevcuttur. DR-M160 çok güvenilir besleme sağlayacak ve kalından ince yapraklılara, kabartmalı kartlardan 3 metre uzunluğundaki belgelere kadar çeşitli ortam türlerini ayıracak şekilde tasarlanmıştır. Günde 7.000'e kadar sayfa taramak için üretilen DR-M160'ın, yoğun kullanıma uygun besleme silindirleri ve cihazı oldukça dayanıklı hale getiren ve ağır iş yükünün altından kalkmasını sağlayan sağlam bir kağıt besleme sistemi vardır.

Sorunsuz kağıt kullanımı
Eşsiz bir yeniden ayırmayı deneme sistemi, çift besleme olması gibi ender durumlarda tarayıcının belgeleri otomatik olarak yeniden beslemesini sağlayarak kullanıcı müdahalesine olan ihtiyacı en aza indirir. Çift beslemeyi "devreden çıkar" düğmesi, kullanıcının hızlı bir şekilde çift besleme algılamasını yok saymasını ve taramaya devam etmesini sağlar.

Sabit kaydetme seçeneğiyle hizmet maliyetinden tasarruf edin.
DR-M160'de bulunan kaydetme fonksiyonu sayesinde, işletmeler BT maliyetlerini düşürebilir. Bu özellik, servis ve destek tarafından herhangi bir teknik konuyu tespit etmek ve kısa sürede tekrar işe dönmenizi sağlayacak hata bilgilerini ve önemli kullanıcı kullanım verileri toplar.

Rahat kullanım için ürünle birlikte gelen sezgisel yazılımlar
imageFORMULA DR-M160 sorunsuz tarama ve belge yönetimi için kullanımı kolay yazılımlarla birlikte gelir. CaptureOnTouch, basitleştirilmiş tarama kullanımı için Tam Otomatik Mod işlevi içeren kolay bir kullanıcı arayüzüdür, birden fazla dosya formatına (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP and PowerPoint) tarama yapmayı ve SharePoint bağlantısını destekler. CapturePerfect önemli toplu taramalar için idealdir, çünkü görüntüleme olanakları ve doğrudan klasör, e-posta ve SharePoint gibi yerlere gönderme yöntemleri konusunda mükemmel çözümü sunar. Ayrıca hızlı bir şekilde dosya oluşturmak, düzeltmek ve PDF belgesi haline getirmek için sektörün öncüsü görüntü işleme yazılımı olan Kofax VRS ve eCopy PDF Pro Office de yazım paketine dahildir.

Bir Düz Yatak Tarayıcı Birimi 101 ekleyin
Tercihe bağlı Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, DR-M160'ın ideal iş ortağıdır. Kolayca takılabilir (USB Kablosuyla) ve ciltli veya hassas belgeleri tararken sorunsuzca çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

 

0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivist.com
Veri Gizliliği
Halil Rıfatpaşa mahallesi Arel sok no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ - İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR