Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı ScanFront 220

CANON ScanFront 220

Yeni ağ belge tarayıcımız Canon ScanFront 220/220P ile belgelerinizi kolayca tarayın, saklayın ve paylaşın. Doğrudan ağa bağlandığından, eki...


Özellikler
Kompakt, masaüstü ağ üzerinden tarama
Hızlı ve güvenilir
8,5 “ renkli dokunmatik ekranla basit kullanım
Anında ağa erişim – ilave donanım veya yazılım gerekmez
Kolay yapılandırma
Sağlam güvenlik – Parmak İzi Kimlik Denetimi dahil*

Ayrıntılı Bilgi
Bilgilerinizi taramak ve iş arkadaşlarınızla paylaşmak daha basit olamazdı. Canon’un yeni ScanFront 220/220P renkli ağ tarayıcılarının kullanımı, büyük renkli dokunmatik ekranları ve ilave bir donanım veya yazılım gerekmeden anında ağa erişebilmeleri sayesinde son derece kolaydır.

Kolay tarama
ScanFront 220/220P bilgilerin taranmasını ve dağıtılmasını kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken belgenizi tarama için besleme tepsisine yerleştirmek ve belgenin nereye gönderileceğini (bir e-posta adresine, ftp adresine, ağ klasörüne veya USB bellek kartına) belirlemek için ilgili simgeyi seçmektir. Kullanımı o kadar kolaydır ki, ofiste istediğiniz yerde kullanabilirsiniz: pazarlama departmanı, satış grubu, finans departmanı veya BT ve lojistik ekipleri için idealdir.

Kompakt ve hazır
ScanFront 220/220P şaşırtıcı derece küçüktür ve bir masanın köşesine rahatça sığar. Belge tepsilerini katladığınızda, daha da küçülür. İlave bir donanım veya yazılım gerekmeden ScanFront 220/220P doğrudan ağınıza bağlanır.

Basit ancak üretken
Parlak ve net 8,5” renkli dokunmatik ekran, her şeyi hemencecik yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Her seferinde mükemmel sonuçlar için taranan görüntüleri göndermeden önce inceleyebilir, döndürebilir ve yakınlaştırabilirsiniz. Ayrıca, düzenli yapılan tarama işlerini tek bir düğmeye basarak gerçekleştirmek için iş düğmelerini ayarlayabilirsiniz. Siyah beyaz/gri tonlamalı için dakikada 26 sayfalık (150 dpi) ve renkli için dakikada 16 sayfalık azami tarama hızları maksimum üretkenliği garanti eder. Çift taraflı hızları siyah beyaz/gri tonlamalı için dakikada 52 ve renkli için dakikada 16 görüntüdür. En yüksek kalite için, 600 dpi'lik optimum çözünürlük kullanılabilir. Üretkenliği en üst düzeye çeken gelişmiş özellikleri arasında Otomatik Doküman Boyutu Algılama, Arka Alan Renk Filtreleme, Metin Yönü Algılama, Boş Sayfa Algılama-Çıkarma ve OCR işlevi bulunur. Üstelik Gelişmiş Çift Besleme Engelleme Dedektörü* özelliğine sahip güvenilir besleme teknolojisi sayesinde, A4 belgelerden 300 gsm kabartmalı kartvizitlere kadar her tür kağıt güvenle taranabilir.

Gelişmiş güvenlik
ScanFront 220/220P kullanıcıların belge taramak ve göndermek için kullanıcı adlarını ve parolalarını girmelerini gerektirecek şekilde kolayca yapılandırabilir. Bunun yerine Parmakizi Kimlik Denetimi sistemi de kullanılabilir*. Ayrıca belirli işlevler belirli kullanıcılara kapatılabilir ve PDF'ler ancak doğru parola girildiğinde açılabilecek şekilde şifrelenebilir.
* Son derece hızlı Çift Besleme Algılama ve Parmak İzi Kimlik Denetimi özellikleri yalnızca ScanFront 220P modelinde bulunur.

 

0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivist.com
Veri Gizliliği
Halil Rıfatpaşa mahallesi Arel sok no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ - İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR