Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Contex Tarayıcı

Contex Tarayıcı HD ULTRA

CONTEX HD ULTRA

Üretkenliği artıran işletim üstün görüntü kalitesi, her işi zahmetsiz yapabilme yeteneğiyle, HD Ultra her ayrıntıyı doğru yakalar....


İki model olarak sunulur: Yüksek hacimli, yüksek üretkenlik gerektiren işler için HD Ultra Professional ve daha nadir yapılan taramalar için HD Ultra Office.

İş akışı darboğazlarına son
Vakit nakittir ve yanlış bir geniş format tarayıcı tarama, belge yönetimi ve diğer iş akışlarınızda darboğazlar yaratarak boşa zaman harcayabilir. Bu nedenle HD Ultra baştan sona bu darboğazları gidermek ve iş akışlarını hızlandırmak için tasarımlanmıştır. Ona ihtiyacınız olduğu zaman çalışır. Daha ilk girişimde işleri doğru olarak halleder. Ve Professional modeli pazarda var olan en hızlı geniş format tarayıcıdır. Nokta.
Elinizde başlangıç için geniş format bir tarayıcı yok mu? O zaman HD Ultra karşılaşacağınız en büyük darboğazlardan biri olan büyük belgeleri taranması için şirket dışına gönderme gereğini ortadan kaldıracaktır.

%100’e kadar daha hızlı
Hız her tarama uygulaması için önemlidir, ancak dosyaya tarama sayısal arşivleme gibi yüksek hacimli tarama uygulamaları için özellikle önemlidir. xDTR2 teknolojisi ve Gigabit Ethernet sayesinde HD Ultra önceki nesil tarayıcılarımız ve pazardaki diğer tarayıcıların iki katı kadar hızlı çalışarak, maksimum iş çıkartır. Fazladan hız işletmenlerinizin daha üretken çalışmasını sağlayarak size zamandan ve paradan kazandırır.
Herkesin kullanması için daha kolay üretkenliğin gerçekten arttırılmasına yardımcı olmak için bir tarayıcının kullanımı kolay olmalıdır - bu sadece deneyimli işletmenler için değil, el kitaplarını okumak ya da karmaşık kontrolları kullanmayı öğrenmek zorunda kalmadan, içeri girip ve tarama yapmak isteyen herkes için de kolay olmalıdır. HD Ultra işletimi hızlı ve sezgisel yapan çok sayıda özellikle birlikte gelir. Tek dokunuş kontrol, hataya bağışık kağıt yüklemeden SnapSize ayarı için optik algılayıcılara kadar, bu özelliklerin tümü sonuçta sizin de farkına varacağınız zaman kazanımları getirir.

İlk seferde doğru sonuçlar elde edin
Hatalar ve kalite sorunları nedeniyle belgeleri yeniden taramak zorunda kalmaktan daha fazla hiçbir şey üretkenliğe zarar veremez. HD Ultra’nın her ayrıntısı, ilk seferinde bile doğru tarama elde etmenizi garantiye alır şekilde tasarımlanmıştır.Ve elbette bir Contex tarayıcısından bekleyeceğiniz tümüyle kaya gibi sağlam bir güvenilirlik elde edersiniz. HD Ultra, günler ve yıllar geçtikçe artan beklenmedik çalışılmayan zamanları ve maliyetli üretim duruşlarını ortadan kaldıracak şekilde yapılmıştır.

 

0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivist.com
Veri Gizliliği
Halil Rıfatpaşa mahallesi Arel sok no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ - İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR