Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Contex Tarayıcı

Contex Tarayıcı SD3600 SERİSİ

CONTEX SD3600 SERİSİ

Contex CIS geniş formatlı tarayıcılar, şirket içi taramalarda zamandan kazandırmak için kolay ve düşük maliyetli bir yol sağlayarak, teknik ...

24”, 36”, 44” ve MFP modelleri olarak sunulan SD Serisi tarayıcılar, teknik belgeleri bastırma, paylaşma, düzenleme ve arşivleme amacıyla çabuk ve kolayca taramanızı sağlar.

Geniş format belgeler çoğu şirket için büyük bir baş ağrısıdır. Bu belgeleri taranmaları için baskı merkezine göndermek zaman alır ve darboğazlar yaratır. çünkü böyle bir durumda tarama işinin fiili maliyeti, şirket dışında yaptırılan işin maliyetinin küçük bir kısmını oluşturur. Öte yandan, geniş format tarayıcılar maliyetli ve kullanımın ve bakımının karmaşık olması, işletmeleri böyle bir yatırım yapmaktan uzak tutar.
Bu nedenle SD Serisi geniş format tarayıcıları ofisiniz için yarattık. Kullanımı kolay ve beklenmedik şekilde ekonomik olan bu yüksek kalite tarayıcılar, ofis donanımınıza, iş akışlarınıza ve çalışanlarınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Büyük teknik belgeleri şirket içinde taramak, kopyalamak ve paylaşmak suretiyle zamandan ve paradan kazanmanızı mümkün kılar.

Boyut aşırı harita ve çizimlerden harika görünen taramalar elde edin
SD Serisi tarayıcılar değerli belgelerinizi aslına sadık çoğaltmaktan daha fazlasını yapar. Bu tarayıcılar, 1.200 dpi çözünürlüğe ve 16 bit tek renk/48 bit renk yakalamaya hem de artalanları temizleyen ve belgelerin daha da iyi görünmesini sağlayan patentli S/B eşik teknolojisine sahip olmaktan gurur duyarlar. Ve bunlar Nextimage iyileştirme yazılımı ile el ele çalışırlar, ki böylece aslından daha iyi taramaları garantiler ve haritaların ve teknik çizimlerin sayısal düzenlenmesi için hazırlamanıza yardım ederler.

Asıllarınızı koruyun
Orijinallerinizin özenle işleme alınmasını garanti altına almak için SD Serisi tarayıcılar Tümü çeker mekanizmasına ve duyarlı kağıt beslemeyi izleme sistemine sahiptir. Belgelerinizi korumanın yanısıra bu teknolojiler çarpıklıkları önler ve hem bir defalık ve hem de toplu işleri hızlandırır.

Ofis donanımları ile mükemmel bütünleşme
SD Serisi tarayıcılar ofis ortamınızla kolayca bütünleşir. Yazıcılarınızla ve diğer donanımlarla birlikte çalışabilirler ve fiili endüstri standardı ISIS sürücüsüyle uyumludurlar; böylece ofisinizdeki herkes tarayıcıyı doğrudan Mühendislik DY/İY yazılım uygulamasından işletebilir. Bu, ofis iş akışlarınızı düzene sokmanıza yardım eder ve yazılım kullanımında özel eğitim gereğini ortadan kaldırır.

 

0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivist.com
Veri Gizliliği
Halil Rıfatpaşa mahallesi Arel sok no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ - İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR