Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Restorasyon Cihazları

Restorasyon Cihazları Fümigasyon Cihazı

Fümigasyon Cihazı

Kitap ve tarihi belgelerinizin temizlenmesi için mükemmel çözüm.

Kitap ve tarihi belgeleriniz için tehlike oluşturan böcekler, yumurtalar, larvalar ve asalakların herhangi bir zehirli atık veya kimyasal madde bırakmadan temizlenmesi için özel olarak geliştirilen bu cihaz,kitap ve tarihi belgelerinizin temizlenmesi için mükemmel çözüm

 Bu teknolojinin çalışma prensibi; her gün soluduğumuz havanın içinde bulunan gaz oranlarının değiştirilmesidir, havanın içinde bulunan oksijenin düşürülmesi ve azot’un yükseltilmesiyle, her evredeki biyotik(yumurta, larva, ergin) canlının yok edildiği belirlenmiştir. Bu kanıtlanmış ve olgunlaşmış teknoloji, çok etkilidir ve hiçbir zehirli artık bırakmamasından dolayı malzemelere zarar vermez.

Bu süreç birden çok kere tekrarlanabilir, her tekrarlandığında malzemelerin etki veya tepki gösterme riskini ortadan kaldırır ve hızlandırılmış bir ayrışma süreci gerçekleşmiş olur. Bu sistem, daha önce bahsedilen canlılara ve atmosferik kirlilikten uzun zaman korumaya yönelik ideal bir çözümdür.

VELOXY oldukça esnek ve yoğun bir cihazdır. Çok kolay taşınabilir, öyle ki koruma uygulayacağınız malzemelerin yakınına taşıyabilirsiniz. Bu cihaz, ileri teknolojileri kullanarak normal havanının içindeki gazları moleküllerine ayırır ve çok saf azot üretir. Belge ve Kitap tedavisi, ürünleri bir yada daha fazla torbaya koyarak başlar. Bu torbalar, özel bir pompayla cihaza bağlanır. Cihaz kullanımı çok kolay olan elektronik analizi üzerinde barındırır. Cihazın programlanması çok kolay ayarlarla istenilen parametrelerdeki oksijen ve neme ayarlanır. Bu süreçte cihaz bir mikro işlemcide klima ve atmosferik bilgileri analiz eder. Bu bilgiler gerçek zamanlı olarak elektronik analizciye gönderilir. Bu birim bilgiyi arka bilgi olarak kaydeder ve olası sapmalara karşı istenilen bilgileri kontrol eder. Takip ve kontrol için mükemmel sonuçlar çıkarır ve otomatik olarak doğru bilgiyi sapmalara karşı korur. Kullanıcı parametreleri girdikten sonra başka bir şey yapmasına gerek kalmaz. VELOXY, işlem bitene kadar bütün operasyonları gerçekleştirir.

Fumigasyon Nedir? Öğrenmek için tıklayınız..

 

 

0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivist.com
Veri Gizliliği
Halil Rıfatpaşa mahallesi Arel sok no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ - İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR