Önde gelen araştırma laboratuvarları tarafından gerçekleştirilen testler Bookkeeper işleminin güvenliğin ve etkinliğin kanıtlamıştır. Testlerde kâğıdın yüzeyine eşit bir şekilde dağıtılmış tamponlama maddesinin mürekkep bütünlüğünü bozmadığı yapıştırıcılara ve bez ciltlere zarar vermediği görülmüştür.

Bookkeeper Sprey Ürünler;

  • 150gr’lık uçucu olmayan yenden doldurulabilir

    şişelerde; Yaklaşık 2 m² işlem yapılabilir

  • 900gr’lık yenden doldurulabilir şişelerde;

    Yaklaşık 12 m² işlem yapılabilir

Book keeper sprey ürünler le modern
kütüphanelerde bulunan el yazmaları, belgeler,
kupürler, hartaları, posterler ve diğer kâğıt tabanlı
malzemeler güvenle koruyabilirsiniz.

Bookkeeper Sprey Sistemi

7,5lt’lk bir basınç tankı, sprey ucu ve bir hava kompresöründen oluşur. Daha geniş yüzey alanına sahip belgelerde kullanıma uygundur.

Bookkeeper yeniden dolum kapları 5,67kg’dır. Sistem kolay kullanımlıdır ve sayıca çok ya da büyük ebatlı harta ve belgelerin ekonomik bir şekilde korunması için tasarlanmıştır.

Bookkeeper sprey ürünleri kokusuzdur ve bir kaç dakikada kurur. Nefesiniz tıkamaz, tehlikeli, zehirli ve yanıcı değildir. Hiçbir CFC (Kloro Floro Karbon gazı) içermez ve çevre için tamamen güvenlidir.

 Otomatik Sprey Sistemi

Arşivciler, kütüphaneciler ve konservatörler 30 yılı aşkın süredir kağıt belgeler, mektuplar, el yazmalar, haritalar, defterler ve kitaplardaki asidi güvenli bir şekilde nötralize etmek için Bookkeeper Sprey’e güveniyor.

Bookkeper kağıdın yapısına, güvenli, toskit olmayan bir alakli tampon bırakır. Bu tampon kağıdı zayıflatabilen ve bozulmasına neden olabilen asitleri ve kırılgan hale gelen malzemeleri hızla nötralize eder.

Bugün 50.000.000’den fazla kağıt ve 8.000.000’den fazla kitap güvenli bir şekilde Bookkeeper toplu asiten giderme ürünleri ve Bookkeeper Sprey sistemleri tarafından asitten arındırıldı.

BookKeeper3000 dokümanı indir